Информационный портал «Охрана и безопасность»
 
Категории
Поделитесь этой страницей с друзьями:

ТОВ «Стандарт Безпеки»

Город: Сумы
Адрес: ул. Кирова 25
Телефон: 0542 610-645
Факс: 0542-610-645

Завдяки накопиченому досвіду і потужному виробничому потенціалу наше охоронне підприємство є гідним конкурентом компаніям, які ведуть аналогічну діяльність. Спецзасоби та автотранспорт, який є на озброєнні Групи, дозволяють забезпечити безпеку будь-якого об’єкта, навіть самого складного і віддаленого по своєму місцю розташування. Ми забезпечуємо комплексний підхід до поставленого завдання.

Моделювання можливих ситуацій дозволяє оцінити ступінь ризику на охоронюваному об’єкті і протестувати існуючу систему безпеки. Аналізуючи отримані результати таких тестів, можна виявити найбільш слабкі місця в організації системи безпеки і провести коригувальні дії. Персонал компанії проходить професійний відбір.

Формування штату співробітників здійснюється за кількома критеріями: надійність, наявність необхідних навичок і підготовки, вміння орієнтуватися в нестандартній ситуації, здатність приймати рішення в критичні моменти, вміння володіти вогнепальною зброєю, хороша фізична форма і, звичайно, чесність, і порядність кандидата. Якість сервісних послуг, які надає наше охоронне агентство, і гнучка стратегія формування цін на них дозволяють забезпечити необхідний рівень захисту об’єктів за реальною вартістю.

Информация о компании обновлялась 26 января 2015 года. Чтобы изменить описание, напишите на почту:

Рейтинг компании

0

голосование
закрыто
спасибо
за ваш голос
Чтобы проголосовать, необходимо авторизоваться.

Отзывы о компании

  Добавить отзыв

  Другие охранные фирмы поблизости

  Сумы, ул. Кирова, 25 оф. 211, тел. 066 957-63-66
  Рейтинг: -1
  Отзывы: 0
  Сумы, ул. Троицкая 1, оф.57, тел. 0542 79-72-57
  Рейтинг: 1
  Отзывы: 0