Информационный портал «Охрана и безопасность»
 
Категории
Поделитесь этой страницей с друзьями:

ТОВ «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА»

Лицензия АЕ № 284838 від 26.12.2013 р..
Город: Хмельницкий
Адрес: вул. Соборна, 11
Телефон: (0382) 788267, (096) 971-72-09, (050) 820-94-68

ТОВ «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА»  надає охоронні послуги фізичним особам та підприємствам різноманітної направленості. Метою діяльності підприємства є надання Замовнику професійних послуг по забезпеченню надійного функціонування його бізнесу, з максимальним дотриманням інтересів Замовника.

Для ефективного співробітництва з підприємствами – Замовниками, ТОВ «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА» має представництва, які розташовані у Житомирі, Черкасах, Вінниці, Миколаєві, Рівному та Хмельницькому.
Право на здійснення діяльності з надання охоронних послуг ТОВ  «ОХОРОННА  ФІРМА «ВАРТА» підтверджено ліцензією МВС України серії АЕ № 284838  від  26.12.2013 р. на право надання послуг по охороні підприємств колективної, приватної та державної форм власності.

Основним своїм завданням вважаємо: за будь-яких умов, недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі і на територію об`єктів, що охороняються нами, та доступу до матеріальних цінностей, які знаходяться у їх межах.
ТОВ  «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА» бере на себе повну матеріальну відповідальність, згідно чинного законодавства та договору, за збитки заподіяні замовнику в наслідок неналежного виконання охороною своїх договірних зобов`язань.

Ми беремо на себе:

 • Всі витрати на утримання інспекторів охорони (одяг, спецзасоби та ін.);
 • Відпускні, лікарняні, кадрові питання;
 • Надаємо додатково начальника зміни, а також службу безпеки та відділу контролю;
 • Доставка заступаючої зміни на об’єкт охорони

Кількість постів та їх розташування може змінюватись згідно доповнень до основного договору. Організація охорони об`єктів Замовника йде вахтовим методом. Вахта 7-15 днів. З метою запобігання зловживання службовим становищем з боку охоронців, ТОВ  «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА» залучає для охорони об`єктів Замовників тих осіб, які проживають в інших регіонах України. Транспортні витрати на доставку охоронців - за рахунок  ТОВ  «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА».
Для покращення якості несення служби успішно застосовується система оновлення особового складу. Таким чином кожні 2-3 місяці на 60% оновлюємо особовий склад на об`єкті Замовника, вдруге людина може потрапити на об`єкт не раніше ніж через 6,5-7 місяців, начальник відділу охорони також міняється кожні 6-7 місяців, або за згодою з Замовником.

Внутрішній контроль за належним виконанням особовим складом своїх обов`язків  здійснює служба безпеки підприємства, представники якої постійно знаходяться на об`єктах Замовників  та перевіряють безпосереднє здійснення охорони. Витрати на переміщення служби безпеки - за рахунок ТОВ  «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА».
Особовий склад, який безпосередньо знаходиться на постах, оснащений засобами активного самозахисту (балончики зі сльозогінним газом «Терен-4», пневматичними пістолетами А-101), засобами зв`язку (переговорні пристрої «Motorola»), акумуляторними ліхтарями. Інспектори охорони одягнені в форму встановленого зразку (зимовий та літній варіанти). Забезпечення та  обновлення  постів формою, зброєю,  спецзасобами,  переговорними пристроями - за рахунок ТОВ  «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА».

Досвідченість та кваліфікація керівників представництв, начальників підрозділів, служби безпеки та фахівців технічного відділу дає можливість здійснювати всі види охорони, використовуючи будь які системи відео спостереження, контролю і сигналізації.
Схема організації охорони об`єкта (розташування постів та маршрути патрулювання), розподіл функцій поміж постами розробляються після детального вивчення об’єкта.

ТОВ «ОХОРОННА ФІРМА «ВАРТА» зобов`язується не розголошувати третім особам інформацію про сам факт укладення Договору із "Замовником", а також зі свого боку гарантує вжиття всіх необхідних заходів щодо уникнення розголошення інформації, яка стосується господарської, комерційної та іншої діяльності Вашого підприємства.
 
Для отримання більш детальної інформації телефонуйте, будь ласка, за номерами (0382)788267, 067-295-64-56,(050)820-94-68  (email: safety.varta@gmail.com).

Информация о компании обновлялась 2 февраля 2015 года. Чтобы изменить описание, напишите на почту:

Рейтинг компании

-2

голосование
закрыто
спасибо
за ваш голос
Чтобы проголосовать, необходимо авторизоваться.

Отзывы о компании

 1. Андрей Петриченко
  Андрей Петриченко04 октября 2015, 18:06 0
  Варта кинула людей на зарплату за 3 месяца с объектов выгнали без копейки денег фирма развалилась теперь другое название и объекты в Луганск ой области в том году те-же люди не выплатили зарплату в фирме Легион в Николаеве и везде одна фамилия Комар Николай Сергеевич
  1. Александр К.
   Александр К.26 января 2017, 17:50 0
   Эта фирмочка задолжала лично мне более 14000 грн. Кинули и спрятались.
   Добавить отзыв

   Другие охранные фирмы поблизости

   Хмельницкий, тел. 067 384-34-07
   Рейтинг: 0
   Отзывы: 0